Ширина прямокутника на 54 см менша від довжини. Знайдіть периметр прямокутника якщо його довжина в

7 разів більша за ширину.

Ответы на вопрос

Отвечает Бұрхан Ерсұлтан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - ширина

7х - длина

x + 54 - длина

7x = x + 54

7x - x = 54

6x = 54

x = 54:6

x = 9см ширина

9+54=63 см длина

(63+9)*2 = 72*2 = 144см периметр прямоугольника