Подарунок упакований в коробку, яка має форму прямокутного паралелепіпеда. Довжина двох сусідніх

сторін грані основи — 10 см і 12 см, висота коробки — 12 см. Визнач необхідну довжину стрічки для упаковки, якщо для зав'язування банта піде 47 см стрічки. Відповідь: всього необхідно см стрічки.

Ответы на вопрос

Отвечает Войтюшко Соня.

при условии, что перевязывать будут накрест:

1) 10х2+20х2=60 см - в длину

2) 8х2+20х2=56 см - в ширину

3) 60+56+45=161 см - длина ленты