Середине арефметичне деяких трьох чисел дорівнює 2,85 в середнє арефметичних двох чисел дорівнює

4,75. Знайдіть середнє арефметичне цих п'яти чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Гадоев Салех.

Ответ:

2,85*3=8,55 сума трьох чисел

4,75*2=9,5 сума двох чисел

(8,55+9,5)/5=3,61

Пошаговое объяснение: