Допоможіть будь ласка! Терміново! Треба повністю з рішенням і поясненнями! Задача: промінь ВF є

бісектрисою кута ABK , < ABK = 126°, < ABC - розгорнутий . Обчисліть градусну міру кута CBF.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельникова Оля.

Ответ:

Дано:

BF-бессектриса

<ABC-развернутый

<ABK=126°

Найти:Угол CBF

Решение:

<KBF=126÷2=63°

<CBK=180-126=54°

Находим Угол CBF

<СВF=63+54=117°

Ответ:<CBF=117°