Із двох міст на зустріч один одному виїхали два автомобілі.Швидкість першого автомобіля дорівнювала

65км/год.швидкість другого на 10км/год.більша.Яка відстань між містами,якщо через три год.відстань між авто була 435км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.

Ответ: 65+10=75 (км/год) швидкість другого автомобіля

   65*3=195 (км) проїхав перший

  75*3=225 (км) проїхав другий

   195+225+435=855 (км) відстань між містами

Пошаговое объяснение:

Отвечает Лепаловская Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 65*3=195 км, 10*3=40 км, 195+10+435 = 640 км