Довжина прямокутника дорівнює 80 см, а ширина становить 80%, довжини. Знайдіть периметр і площа

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Столярова Дарья.

Ответ:

длина-80 см

ширина=80*0,8=64 см

Р=2*(а+б)=2*(80+64)=288 см.

S=а*б=80*64=5120 см^2.

Пошаговое объяснение: