Із двох селищ назустріч один одному виїхали одно- часно велосипедист і мотоцикліст. Швидкість

мото-цикліста — 48 км/год, велосипедиста —- 15 км/год.Скільки кілометрів проїхав мотоцикліст до зустрічі,Якщо велосипедист проїхав 45 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Муродова Аня.

ответ 134, потому, что 45:15=3 а 48*3=134

Отвечает Утениязов Нурлыбек.

Дано:

V1=48 км/ч

V2=15 км/ч

S2=45 км

t1=t2

S1 - ?

-----------------------------------------------------

t1=S1/V1;   t2=S2/V2

S1/V1=S2/V2;   S1/48=45/15;   S1/48=3;  

S1=48*3=120 + 24=144 км  -  это ответ.