Помогите решить задачу. У коробці лежать 60 різнокольорових кульок: червоні, сині й жовті.

З'ясуйте, скільки жовтих кульок лежить у коробці, якщо ймовірність вибору випадковим чином жовтої кульки дорівнює 1/3.

Ответы на вопрос

Отвечает Самосадкина Арина.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

1/3 = x/60

x=60*1/3

x=20

Ответ:20

1/3- это вероятность желтого шара хотя их всего 60

60 используется как знаменатель, и  с помощью уравнения решается...