Бірінші шеңбердің ұзындығы 25,12 дм. Екінші шеңбердің диаметрі біріншіден 2 есеге кем. Екінші

шеңбердің ауданын анықтаңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Меражи Кирилл.

Ответ:

12.56 дм²

Пошаговое объяснение:

p₁-длина окружности 1 круга = 25,12дм

р₁=πd₁

d₁=р₁/π = 25,12/3,14 = 8 (дм) - диаметр 1 круга

d₂ = d₁/2 = 8/2 = 4дм -диаметр 2 круга

S₂=(πd₂²)/4 = (3,14 * 4²)/4 = 3,14 * 4 = 12.56 дм²