Сума нескінченої геометричної прогресії дорівнює 72, а знаменник дорівнює 1\2 Записати перші три

члени прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Гирченко Стас.

Ответ:

b₃=9

Пошаговое объяснение:

S=\frac{b_{1}}{1-q}\\\\ b_{1}=S(1-q)\\\\ b_{1}=72(1-\frac{1}{2})=72*\frac{1}{2}=36\\\\   b_{2}=b_{1}*q=36*\frac{1}{2}=18\\\\  b_{3}=b_{2}*q =18*\frac{1}{2}=9