Цилиндрическая дымовая труба с диаметром 74 см имеет высоту 16 м. Сколько жести нужно для ее

изготовления, если на заклепку уходит 9% помогите пожалуйста!!! материала

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Вика.

Ответ:

Потрібно 40,55 м²

Пошаговое объяснение:

Щоб виготовити димову трубу висотою 16 метрів і диаметром в зібраному стані з замком та заклепами, необхідно  вирахувати витрати жесті  , а саме: розраховуємо ідеальну геометричну площу (розгорнуту) циліндра, це буде прямокутник з параметрами h=16 м, і нижньою основою п*д=3,14*0,74=2,32 м ,Площа цього прямокутника буде 37,2 м², але з цього ідеального листа зробити трубу циліндричної форми неможливо.Треба зробити замки -зацепи, поставити  через 20-30см по усій довжині труби заклепи і на все це додатково треба збільшити площу жесті на 9%   , а це буде 37,2-це 100% , а х=9%=3,35 м², а тепер довжина основи листа , з якого будуть формувати циліндричну трубу буде більше, маючи нову площу , а це 37,2+3,35=40,55 м², вирахуємо ширину листа, і це буде 2,5 м От тільки при таких умовах , майстри мають змогу зробити циліндричну трубу, яка буде витримувати складні погодні умови: вітер, сніг, тощо