ПОМОГИТЕ СРОЧНО Діаметр основи циліндра дорівнює 6 см і в два рази менший за його висоту. Знайти

об’єм циліндра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Chuishbayeva Saule.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

r=d/2=6:2=3 см

h=2d=2*6=12 см

Sосн.=πr²=π3²=9π см²

V=Sосн.h=9π*12=108π см³