За 4 робочих дні фабрика виготовила 236 ящиків печива. Скільки ящиків печива виготовить фабрика

за два місяці (48 робочих днів),якщо буде працювати з тією ж продуктивністю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Субботина Мария.

Ответ:

2832 ящика

Пошаговое объяснение:

236:4=59(я.)- в день

48*59=2832(я.)- за 48 дней

Отвечает Мельникова Анастасия.

Ответ:

2832 ящика

Пошаговое объяснение:

236:4=59 (ящиків) за 1 день

59*48=2832 (ящ.) за 48 днів