Після того, як деяке число зменшили на два, а отриманий результат збільшили у b разів, отримали

число с. Знайдіть це число

Ответы на вопрос

Отвечает Матяшин Иван.

Нехай x — деяке число.

Це число зменшили на 2, тобто отримали (x - 2), а потім збільшили у b разів, тобто отримали число c = (x-2)b

Виразимо з останної формули задане число x:

c = bx - 2b

bx = c + 2b

x = \dfrac{c + 2b}{b} = \dfrac{c}{b} + 2

Таким чином, число x дорівнює \left(\dfrac{c}{b} + 2 \right)

Відповідь: \dfrac{c}{b} + 2

Отвечает Иванов Павел.

Пусть искомое число х.

тогда (х-2)*b=с⇒ х-2=с/b⇒х=(с/b)+2