деяке число зменшили на 36 після чого отримане число зменшили в 5 разів та до результату додали 13

і отримали 25 знайдіть невідоме число

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Елизавета.

Ответ:невідоме число - це 96.

Пошаговое объяснение:

Позначимо невідоме число як х.

За умовою задачі, спочатку число зменшили на 36, тому ми можемо записати:

х - 36

Потім отримане число зменшили в 5 разів, тому ми отримуємо:

(х - 36) / 5

До цього результату додали 13 і отримали 25, тому:

(х - 36) / 5 + 13 = 25

Помножимо обидві сторони на 5, щоб позбавитись від знаменника:

х - 36 + 65 = 125

х + 29 = 125

х = 96

Отже, невідоме число - це 96.

Отвечает Александрова Александра.

Позначимо невідоме число як x. За умовою задачі, спочатку число зменшили на 36, тому ми маємо:

x - 36

Потім зменшили отримане число в 5 разів, отже, отримали:

1/5 * (x - 36)

До цього результату додали 13 і отримали 25, отже, ми маємо рівняння:

1/5 * (x - 36) + 13 = 25

Спростивши це рівняння, отримуємо:

1/5 * (x - 36) = 12

x - 36 = 60

x = 96

Отже, невідоме число дорівнює 96.

Пошаговое объяснение: