Знайти діаметр основи конуса,якщо його висота дорівнює 20 см,а твірна-25 см. Помогите пожалуйста

:(

Ответы на вопрос

Отвечает Левашов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Твірна з висотою та радіусом основи утворюють прямокутний трикутник.Тому  радіус основи шукаєм за теоремою Піфагора:

r=√25²-20²=√625-400=√225=15 см

d=2r=2×15=30 см