Стороны основания прямой треугольной призмы равны 3см, 4см, 5см; высота 7см. Найти её полную

поверхность и объём призмы

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

Ответ:

площа повної поверхні =96 см², об"єм=42см³

Пошаговое объяснение:

маємо сторони основи призми, тому знайдемо площу бокової поверхні, Sбок.=s1+s2+s3 де s-поверхні бокових сторін    Sбок.=(3*7)+(4*7)+(5*7)=84 см²

  тепер знайдемо площу основ , скористаэмося теоремою ГЕРОНА

р=3+4+5/2=6    S осн.=√р(р-а0(р-в)(р-с)=√36=6(см²)    двы основи буде 2*6=12 см²    , а повна площа буде :12+84=96 см²

  знаючи плошу основи ы висоту знайдемо об"єм:6*7=42