2. На машину навантажили кілька однакових бідонів з олією, загальною вагою 1500 кг. Маса олії в

бідоні.24 кг, маса порожнього бідона становить 6 кг. Визначитимасу всієї олії.180​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Відповідь:

1200 кг.

Покрокове пояснення:

Маса одного бідона з олією дорівнює 24+6 = 30 (кг). Всього навантажили бідонів з олією: 1500:30 = 50 (шт). У кожному бідоні по 24 кг олії, тоді у 50-ти бідонах 50*24 = 1200 (кг).