Точка А знаходиться на відстані 3 см від площини. Обчислити довжину похилої, проведеної з цієї

точки до площини, якщо довжина проекції похилої 4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Рубан Юля.

Довжина похилої - гіпотенуза прямокутного трикутника.

3²+4² =  9 + 16 = 25

√25 = 5 (см) - довжина похилої

Відповідь: довжина похилої 5 см.

P.S. Трикутник зі сторонами 3 см, 4 см, 5 см називається єгипетським.