В правильной треугольной призме сторона основания равна 6см. Высота призмы равна высоте основания.

Найдите объем и площадь полной поверхности призмы.

Ответы на вопрос

Отвечает Романеску Яна.

Ответ:

Повна площа трапеції буде 120 см² , а об"єм буде 75см³

Пошаговое объяснение:

Маємо правильну трикутню призму , тому , щоб знайти повну поверхню цієї призму , треба знайти площу основ(площа трикутника ), потім знайти площу  трьох бокових сторін(прямокутники), почнемо: S осн.=АС*1/2 h, де h-висота основи    h²=AB²-АК²=6²-3²=√25=5

S осн.=1/2*6*5=15  , дві основи=15*2=30см² , тепер знайдемо площу бокових сторін:3*(6*5)=90 см²   Повна поверхня буде :Sосн.+S бок.=90+30=120см²

А об"єм призми буде Sосн.*H   де Н висота призми, яка =5 см, тоды маємо: 15*5=75см³