Запишіть рівняння дотичної до графіка функції y=-2x^2 у точці x0= -2

а)y=8x-8б)y=8x+8в)y=8x+16г)y=8x-16​

Ответы на вопрос

Отвечает Лугіна Аня.

Ответ:

б)y=8x+8

Пошаговое объяснение:

y=f(x)= -2x²

f'(x)= -2*2x= -4x

f'(-2)= -4*(-2)=8

f(-2)= -2*(-2)²=-2*4= -8

y-(-8)= 8*(x-(-2))

y+8=8x+16

y=8x+8