Срочно!!! Під яким кутом до осі абсцис нахилена дотична до графіка функції y=4x-7x-1,5 у точці з

абцисою x(0)=1? Запишіть рівняння цієї дотичної та побудуйте графік.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

y=4x+1

Объяснение:

y(x0)=y(1)=4/1+1=5

y'(x)=(4/x)'+(x)'=(4*x^-1)'+x'=4-x+1

f(x0)=f'(1)=4-1+1=4

y=4*(x-1)+5=4x-4+5

y=4x+1

надеюсь помогла