На зборах трудового колективу було присутніх 69 чоловік, що складало 92% всіх працівників

колективу. Скільки чоловік не прийшли на збори?

Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Влад.

Ответ:

6 человек отсутствовало на собрании.

Пошаговое объяснение:

69-92%

x-8%

1) 69/92=0.75

2) 0.75*8=6

Отвечает Лобанчук Мария.

Ответ:

6 человек не пришло на собрание.

Пошаговое объяснение:

100%-92%=8% - не пришло на собрание

69 человек - 92%

х человек - 8%

8%=8:100=0,08

92%=92:100=0,92

Составим пропорцию:

69*0,08=х*0,92

0,92х=5,52

х=5,52:0,92

х=6

Итак: 6 человек не пришло на собрание.