Решите пожалуйста задачу! Розчин місттить 4 частини кислоти та 9 частин води. Скільки грамів

кислоти требавзяти, щоб отримати 442. г розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает German Oleg.

Ответ: 136 г

Пошаговое объяснение:

Нехай на одну частину доводиться -х г, тоді кислоти в розчині 4х г, а води 9х г, знаючи, що весь розчин 442г, складемо і вирішимо рівняння:

4х + 9х = 442

13х = 442

х = 442: 13

х = 34

отже, 34 г доводиться на одну частину,

Тоді кислоти в розчині 4х=4 *34 = 136 г