Розчин містить 5 частин кислоти та 8 частин води. Скільки кислоти треба взяти зоб отримати 442г

розчину? Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Неганова Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина - х, тоді співвідношення частин 5х і 8х

5х+8х= 442

13х= 442

х= 34 г

5х= 5 * 34= 170 г  кислоти треба взяти зоб отримати 442г розчину