Один розчин містить 30%, а другий - 50% азотної кислоти. Скільки треба взяти першого і другого

розчину, щоб отримати 100 літрів 45% розчину кислоти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пысларь Никита.

Ответ:

пусть х и у объемы кислот 30% и 55% тогда х+у=100

0,3х+0,55у=50

решаем систему х=100-у

30-0,3у+0,55у=50

0,25у=20 у=80 х=100-80=20

ответ надо взять 20 л 30% и 80 л 55%