Розчин містить 4 частини кислоти та 9 частин води.Скільки кілограмів кислоти треба взяти,щоб

отримати 442грозчину

Ответы на вопрос

Отвечает Талипова Руслана.

Ответ:

У розчині є 4/(4+9) частини всієї кислоти.

442*4/13 = 34*4 = 136 (г) - кислоти.

В: треба взяти 136 г кислоти