1.1.6. Вантаж обсягом 720кг повинні роздати в три пункти: у перший 25% вантажу; в другий четверту

частину. Скільки кілограмів вантажу піде втретій пункт?а) 540 кг;б) 360 кг; в) 180 кг; г) 240 кг;д) інша відповідь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Симанкова Таня.
1) 720 * 0,25 = 180 (кг) - в 1-ый пункт
2) 720 : 4 = 180 (кг) - во 2-ой пункт
3) 720 - (180 + 180) = 360 (кг) - в 3-ий пункт
Ответ : б) 360 кг