Дівчатка вирішили замовити піцу. Якщо кожна дівчинка дасть 9 грн, то залишиться 11 грн. А якщо

кожна дасть 6 грн, то не вистачить 16 грн. Скільки було? Скільки коштує піца?

Ответы на вопрос

Отвечает Калиева Алия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Приймаєм кількість дівчат за х,тоді

9х-11=6х+16

9х-6х=16+11

3х=27

х=27:3

х=9 дівчат

9*9-11=81-11=70 грн

Отвечает Мерзанов Максим.

Ответ:

70 грн.

Пошаговое объяснение:

Пусть девчат - х.

По 9 грн. стоим. пиццы - (9х-11) грн.

По 6 грн. стоим. пиццы - (9х+16) грн.

Уравнение:

9х-11=6х+16

9х-6х=16+11

3х=27

х=9 (девчат)

9*6+16=54+16=70 (грн. стоит пицца)

Проверка:

9*9-70=11 грн. остается

9*6-70=-16 грн. не хватает.