чому дорівнює знаменник геометричної прогресії якщо b1=4 , b4=108 Люди дуже срочно треба!!!! буду

дуже радий будь-ласка!!

Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Саша.
Bn = b1 * q в (n-1) степени
108 = 4 * q в 3 степени
q в 3 степени = 27
q = 3
Отвечает Musayev Lezgin.

Ответ: ь4=ь1*q^3⇒108=4*q^3⇒q=∛(108/4)=3. Всё просто.

Пошаговое объяснение: