Знаменник дробу на 5 більший від чисельника. Якщо чисельник дробу збільшити у 4 рази а до

знаменника додати 65 то одержимо 1/9.Знайти даний дріб ​

Ответы на вопрос

Отвечает Красиловская Лена.

Ответ:

2/7

Пошаговое объяснение:

Чисел. -     х            |     4x            

Знамен. -  х+5        |   (x+5)+65

\frac{4x}{(x+5)+65} =\frac{1}{9} \\\frac{4x}{x+70} =\frac{1}{9} \\\\36x=x+70\\\\35x=70\\x=2

Чисел. -     2

 Знамен. -  2+5 =7

Дріб   \frac{2}{7}