Перший трактор може зорати поле за 30 год., а другий трактор за 20 год. Перший трактор орав поле 9

год., а решту часу-другий трактор. Поле було зоране за... а) 25 год; б) 10 год; в) 23 год; г) 14 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Москвин Ник.

Ответ:

Поле було зоране за в) 23 год

Пошаговое объяснение:

За годину перший трактор може зорати 1/30,а другий - 1/20.

1/30 *9=9/30=3/10  - зорав перший трактор,

10/10 - 3/10= 7/10  - лишилося зорати

7/10  : 1/20=7/10 * 20/1=14 годин орав другий трактор,

14+9=23 години

Отвечает Мех Влада.

Відповідь:

В

Покрокове пояснення:

Перший трактор за 9 год зорав 9/30 всього поля. Тобто залишилося 21/30=7/10 поля. Тому другий буде орати поле протягом часу 7*20/10=14 год. Тоді вони повністю виконають роботу за час 9 год+14 год=23 год