СРОЧНО!!!!!! Фермеру треба зорати 200 га поля. Він перевищив денну норму на 5 га, тому все поле

зорав на 2 дні раніше запланованого терміну. Скільки днів фермер орав поле? фермер орав поле дн(-і, -ів). (Якщо необхідно, відповідь округли до десятих.)

Ответы на вопрос

Отвечает Брагин Тима.

Відповідь: він зорав поле за 10 днів

Покрокове пояснення:

200 / 5 = 40 (га) - перевищив

40 / 2 = 20 (га) - зорав за один день

200 / 20 = 10 (д)