Перпендикуляр, опущений з вершини прямого кута прямокутника до діагоналі, ділить її на відрізки 4 і

25 см. Площа трикутника дорівнює... С объяснением и рисуночком.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябинин Артем.

Ответ:

145 кв.од.

Пошаговое объяснение:

Позначимо довжину перпендикуляра h, а дані відрізки діагоналі прямокутника а=4, b=25. За властивістю перпендикуляра, який опущений з вершини прямого кута на гіпотенузу (діагональ прямокутника є гіпотенузою в прямокутному трикутнику), маємо h^2=a*b=4*25=100, тоді h=10. Площа S=h*(a+b)/2=10*29/2=145 кв.од.