Якщо до за думаного числа додати 37 а потім від сумивідняти 91 то вийде 46.знайдіть задумане число


Ответы на вопрос

Отвечает Олексієнко Богдан.

Ответ:

100

Пошаговое объяснение:

(х+37)-91=46

х+37=46+91

х+37=137

х=137-37

х=100

Отвечает Брувер Ирина.

Пусть задуманное число = х:

(х+37)-91 = 46

х+37-91 = 46

х-54 = 46

х = 46+54

х = 100

Ответ : 100