Якщо задумане число збільшити в 5 разів і від результатиу відняти 32, потім цю різницю зменшити 13

раз і до частки яка вийде додати 46, то результат буде дорівнювати 52. Знайди Задумане число. (Пж очень срочно нужно!!!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Таня.

Ответ:

х- задумал

(х:5)-27=13

х:5=13+27

х:5=40

х=40*5

х=200- задумал