1) За якого значення a виконується рівність -2 1/3 : a =-14 1/3 : 4 7/9 2)-1 2/11 : x = 13/22


Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Марина.

Ответ:

1) a= -1 2/7

2) x= 1/2

Пошаговое объяснение:

1) -2 1/3 : a = -14 1/3 : 4 7/9

-2 1/3 : a = 3

a= -1 2/7

2) -1 2/11 : x = 13/22

x= 1/2