Із двох пунктів одночасно в одному напрямку вийшли два пішохіди . перший пешохід йде зі швидкістю 6

км/год ,а другий 4км/год через скільки годин перший пешохід наздожене другого, якщо відстань між пунктами 12 км ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Анастасия.

Ответ:

6 год

Пошаговое объяснение:

Нехай час позначило через х. Тоді перший пройде шлях довжиною 6х, а другий- 4х. Але перший пройде на 12 км більше. Складемо рівняння

6х-4х=12

2х=12

х=12/2

х=6(год)

Отвечает Таран Иван.
1) 6 - 4 = 2 км/ч - скорость, с которой более быстрый пешеход будет догонять более медленного.
2) 12 : 2 = 6 часов - время, через которое более быстрый пешеход догонит другого.
Ответ: 6 часов.