Турист планував за перший день пройти 5/17 маршруту, за другий день 6/17 маршруту, а за третій 7/17

Чи зможе він реалізувати свій план?

Ответы на вопрос

Отвечает Щиков Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

природно так, так як він запланував більше, ніж власний шлях

5/17 + 6/17 + 7/17 = 18/17 = 1 1/17

Отвечает Калашникова Карина.

Маршрут=1=17/17

(5+6+7)/17=18/17. Это больше плана.

Турист пройдет маршрут раньше срока.