Ламана завдовжки 12 см складається із трьох ланок. Довжина першої ланки 3 см, а другої - на 2 см

більша, ніж першої. Обчисли довжину третьої лан-ки і накресли таку ламану.​

Ответы на вопрос

Отвечает Григоращук Євгенія.

4 см.

1)3+2=5(см) - довжина другої ламки;

2)3+5=8(см) - разом, довжина першої і другої ламки;

3)12-8=4(см)

Відповідь: 4см довжина третьої ламки.