Сорока може скоювати яблуко за 7 хв, зайчик може згризти його за 5 хв, а їжачок-за 35 хв. Чи

залишиться щось від яблука через 1 хв, якщо вони будуть їсти разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хатмуллин Рамиль.

Ответ:

Да

Пошаговое объяснение:

Ни один из них не может съесть яблоко меньше, чем за 1 минуту.

Отвечает Кубіцька Віка.

Сорока за 1 хв з"їсть 1/7 частину яблука.

Зайчик за 1 хв. з"їсть 1/5 частину яблука.

Їжачок за 1 хв. з"їсть 1/35 частину яблука.

Разом за 1 хв. вони з"їдять 1/7 + 1/5 + 1/35 = 13/35 частини яблука.

Від яблука залишиться 1 - 13/35 = 22/35 частини.