Сорока може склювати яблуко за 7 хв, зайчик може згризти його за 5 хв, а їжачок - за 35 хв. Чи

залишить-ся щось від яблука через 1 хв, якщо вони будуть їстиразом?помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Заушицин Александр.

Ответ:

залишиться приблизно: 63% (яблука)

Пошаговое объяснение:

сорока за 1 хв склює приблизно 14%

заєць 20%

їжак приблизно 3%

сумарно виходить 37%

Отвечает Шмелёва Анастасия.

Сорока за 1 хв з"їсть 1/7 частину яблука.

Зайчик за 1 хв. з"їсть 1/5 частину яблука.  

Їжачок за 1 хв. з"їсть 1/35 частину яблука.  

Разом за 1 хв. вони з"їдять 1/7 + 1/5 + 1/35 = 13/35 частини яблука.  

Від яблука залишиться 1 - 13/35 = 22/35 частини.