Відомо, що х ∶ у = 4. Чому дорівнює відношення (9х): (2у)?


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Полина.

Ответ:

x:y=4\ \ \Rightarrow \ \ \ \dfrac{x}{y}=4\\\\\\(9x):(4y)=\dfrac{9x}{2y}=\dfrac{9}{2}\cdot \dfrac{x}{y}=\dfrac{9}{2}\cdot 4=9\cdot 2=18\\\\\\(9x):(4y)=18:1

Отвечает DELETED.

Ответ:

 \frac{x}{y}  = 4

 \frac{9x}{2y}  =  \frac{9}{2}  \frac{x}{y}  = 4.5 \times 4 = 18