Відомо що відношення (1,6а):(0,4b) дорівнює 2,5. Чому дорівнює відношення a:b.​


Ответы на вопрос

Отвечает Путилов Матвей.

Ответ:

 \frac{5}{8}

Пошаговое объяснение:

 \frac{1.6a}{0.4b}  = 2.5 \\  \frac{1.6}{0.4}  \times  \frac{a}{b}  = 2.5 \\  \frac{a}{b}   \times 4 = 2.5 \\  \frac{a}{b}  = 2.5 \div 4 = 0.625 =  \frac{5}{8}