Маємо дріб 14/96 * Запишіть дріб, рівний даному, з чисельником 48


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Карина.

\frac{14}{96} = \frac{48}{x} \\x = \frac{96 * 48}{14}  = \frac{96*24}{7} =\frac{2304}{7}

То есть дробь = \frac{48}{\frac{2304}{7} }

Ответ : 48/2304/7