480 км проїхали велосипедист мотоцикліст автомобіліст.їхня спільна швидкість 120 км мотоцикліст на

20 км год повільніший за машину велосипедист у з рази менше ніж швидкість автомобіліста СКІЛЬКИ ПРОЇХАЛИ ВСІ велосипедист мотоцикліст автомобіліст КМ ЗА ГОД

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

Ответ:

Автомобилист: 60 км/ч

Мотоциклист: 40 км/ч

Велосипедист: 20 км/ч

Пошаговое объяснение:

x  скорость машины

x-20 скорость мотоциклиста

x/3 скорость велосипедиста

x+x-20+x/3 = 120

2x+x/3 = 140 | *3

6x+x = 420

7x = 420

x = 60

Отвечает Аманқос Бексұлтан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость велосипедиста, км/ч.

x+(3x-20)+3x=120

7x=120+20

x=140/7=20 км/ч - скорость велосипедиста.

3·20=60 км/ч - скорость автомобилиста.

60-20=40 км/ч - скорость мотоциклиста.

480/20=24 ч понадобилось проехать велосипедисту.

480/40=12 ч понадобилось проехать мотоциклисту.

480/60=8 ч понадобилось проехать автомобилисту.