Знайдіть три послідовних цілих числа сума квадратив яких дорівнює 302​


Ответы на вопрос

Отвечает Ферын Тимур.

Ответ:

числа  9,10,11

или     -11,-10,-9

Пошаговое объяснение:

n^2+(n-1)^2+(n+1)^2=302

3n^2+2=302

n^2=100

n=10  n=-10

числа  9,10,11

или     -11,-10,-9

Действительно     81+100+121=302