засолили кілька банок огірків ,по 3 кг в кожній .Після того,як з'їли 5 кг огірків ,залишилося ще

7кг.Скільки банок огірків засолили?

Ответы на вопрос

Отвечает Кашин Илья.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

1)5+7=12 (кг)

2)12:3=4 (б.)

Отвечает Почётова Саша.
1) 15+7=12
2)12:3=4
Відповідь: 4 банки огірків засолили.