Теплохід плив за течією річки 2 год і 3 год проти течії.Який шлях аодолав теплохід,якщо його власна

швидкисть 21.4 км/год а швидкість течії 1.7км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Сходцева Анастасия.

за = власна + течия

проти =власна - течия

видстань = 2(21,4+1,7)+3(21,4-1,7)=46,2+59,1=105,3