Обчислити визначник розклавши його по елементах першого рядка 1 -1 12 3 31 -2 -1​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Олег.

\left[\begin{array}{ccc}1&-1&1\\2&3&3\\1&-2&-1\end{array}\right]=(-1)^{1+1}*\left[\begin{array}{cc}3&3\\-2&-1\end{array}\right]-(-1)^{1+2}*\left[\begin{array}{cc}2&3\\1&-1\end{array}\right]+\\+(-1)^{1+3}*\left[\begin{array}{cc}2&3\\1&-2\end{array}\right] =(-3+6)+(-2-3)+(-4-3)=-9